Zimní soustředění na Dachsteinu !

Historicky poprvé odjíždí tento týden náš klub na zimní soustředění do zahraničí  – do oblasti Dachsteinu v Rakousku. Po nedávno absolvované Jizerské 50 nás čeká další porce tréninkových dávek na krásně připravených tratích – čeká nás tam přes 220 km upravených tratí jak na klasiku, tak na bruslení :-)Krásenský PIVOBUS od společnosti Vágner AIRLINES s kapacitou 16 míst je naplněn, klubový GURU kuchař HANS Jan Fiala připraven, kontrola chlaďáků provedena ( a opakovaně ) , tak už snad nic nezbývá 🙂

Průběžně vám zajistíme report :-), jaký svět neviděl ! 🙂 

 

 

Jakub Vágner mistrem světa se světovým rekordem!!!

Jakuba Vágnera většina zná jako skvělého futsalisty z FCK04 , fotbalisty z Lipovce a hokejisty , momentálně hrajícího za Minervu Boskovice. Málokdo ovšem ví, že se věnuje i POWERLIFTINGU , ve kterém už posbíral několik ocenění. Minulý víkend se stal dokonce mistrem světa v kategorii do 90 kg a je nově držitelem světového rekordu ! Redakce FC K04 položila Jakubovi několik otázek :

Nové suvenýry FC Krásensko 04!

FC Krásensko 04 má nové suvenýry (více sekce Fanzona)!

  • Tričko s krátkým rukávem FCK04
  • Šála FCK04

Tričko i šála je za cenu 200 Kč. Prodej suvenýru při domácích zápasech FCK04 nebo po domluvě s Pavlem Vágnerem, Krásensko 62 (tričko) nebo Michaelem Králem, Krásensko 131 (šála).

Krásensko posílí Pásek a Zukal

Během letní sezóny FC Krásensko 04 svůj kádr neposílilo, naopak kvůli absencím Tomáše Zouhara, který upřednostňuje velký fotbal, a nejlepšího střelce Krásenska loňské sezóny Karla Ševčíka, tým naopak oslabil. Na tuto situaci a nepříliš vydařený vstup do sezóny vedení klubu reagovalo rozšířením kádru.