Z Bučovic body nevozíme. I tentokrát jsme vydolovali pouze jeden.

Za deštivého sobotního dopoledne jsme odjížděli do Bučovic s nadějí, že bychom proti letos zatím nepřesvědčivým domácím mohli uhrát dobré výsledky. V brance se objevil Franta Jelínek, do obrany poprvé nastoupil Milan Jelínek, po dlouhé době tak úřadovala Harleyistova formace. Připraven zasáhnout do hry odcestoval i Michael Král. V průběhu se do zápasů opravdu zapojil, takže o obnovené premiéry nebyla nouze.

V Kojátkách těžká dřina. S jednou výhrou musíme být spokojeni.

K druhému kolu okresního přeboru jsme odjížděli na, alespoň opticky, nejmenší hřiště soutěže do Kojátek. V sestavě chyběli Honza Koutný s Petrem Zukalem. Nahradili je Marian Bocek a Ondra Sedlák. V brance tentokrát nečaroval Franta Jelínek, nýbrž Michael Král. Jako fanoušek a trenér v jedné osobě s námi odcestoval dobře naladěný Franta Pátek.

Domácí start sezony za 6 bodů!

V úvodním kole okresního přeboru jsme přivítali FK Mouřínov a Orly Vyškov. Hrálo se dopoledne, odpoledne následoval Krásenské guláš a možná i vinou nepřesvědčivých výsledků z loňska přišla jen hrstka nejvěrnějších fanoušků. V sestavě se objevily i dvě posily ze Studnic – Lukáš Štaffa, který už u nás jednou působil, a v brance Fana Jelínek.

Výhra a poté opět debakl

Potřetí po sobě odjíždělo FC Krásensko 04 k zápasům jen s jedním hráčem na střídání. Před téměř stejnou šesticí hráčů stála opět výzva ukrást nějaké ty body. Při stoprocentním nasazení sebrat body Kloboučkám nebo Marefám se nejevilo úplně nereálně. A také se povedlo!