Výhra a poté opět debakl

Potřetí po sobě odjíždělo FC Krásensko 04 k zápasům jen s jedním hráčem na střídání. Před téměř stejnou šesticí hráčů stála opět výzva ukrást nějaké ty body. Při stoprocentním nasazení sebrat body Kloboučkám nebo Marefám se nejevilo úplně nereálně. A také se povedlo!

V zápase  s Kloboučky se vedení ujali hosté. Na první branku Krásenska domácí odpověděli vyrovnáním docela brzo. Krásensko však dokázalo vedení opět dostat na svou stranu. Domácí pak byli opět blízko vyrovnání, ale dopravit míč do krásenské sítě se jim nepovedlo. Krásensko poté dokázalo odskočit soupeři a tento moment byl zásadním. Hráči Klobouček jen s těží překonávali krásenskou obranu a hostům se dařilo proměňovat své šance a nakonec si pohlídali vítězství.

Druhý zápas přinesl na úvod šance na obou stranách. Branku se však nepodařilo vsítit žádné z nich. Do vedení se dostali domácí. Úvodní branka domácí uklidnila a brzo přidali další dvě branky. Z tempa je na chvíli dostala první branka Krásenska. Do poločasu však přidali další dvě branky a vypadalo to na rozhodnutý zápas. Úvod druhé půle byl v režii Krásenska, které místy až drtivým tlakem snížilo na 5:3. Vyrovnání bylo na spadnutí. Proti ovšem byl brankář Maref, který pochytal několik vyložených šancí. Tlak v útočném prostoru vytvářel okénka v obraně a možnost brejků pro Marefy. Několik z nich Marefy využily a opět odskočily. Na tyto branky již hosté nedokázali odpovědět. Začal se projevovat v nohou hráčů první zápas a jen jeden střídající a fyzicky hosté odpadli. Nakonec z toho byla vysoká prohra 4:13.

20. 5. 2017, Kojátky

FC Kloboučky B – FC Krásensko 04 3:9 (1:5)

Góly: Jaroslav Tesař, Ladislav Štrublík, Ondřej Levíček – Petr Zukal 2, Jan Koutný 2, Jan Karhan 2, Jakub Vágner 2, Jaromír Surák

Sestava FCK04: Michael Král – Jaromír Surák (C), Jan Karhan, Jan Koutný, Jakub Vágner, Petr Zukal

FK JČ Marefy – FC Krásensko 04 13:4 (5:2)

Góly: Jakub Maláč 5, Lukáš Kopáček 4, Pavel Levíček 3, Jan Šťastný – Jan Koutný 2, Petr Zukal, Jakub Vágner