Z Bučovic body nevozíme. I tentokrát jsme vydolovali pouze jeden.

Za deštivého sobotního dopoledne jsme odjížděli do Bučovic s nadějí, že bychom proti letos zatím nepřesvědčivým domácím mohli uhrát dobré výsledky. V brance se objevil Franta Jelínek, do obrany poprvé nastoupil Milan Jelínek, po dlouhé době tak úřadovala Harleyistova formace. Připraven zasáhnout do hry odcestoval i Michael Král. V průběhu se do zápasů opravdu zapojil, takže o obnovené premiéry nebyla nouze.

Proti Sokolům jsme začali velmi dobře. Zodpovědně jsme bránili a z protiútoků hrozili. Rychle jsme se dostali do vedení 2:0 po trefách Lukáše Štaffy a Kuby Vágnera. Jenomže rozhodnuto zdaleka nebylo. Na mokrém terénu s kluzkým míčem se všem aktérům hrálo špatně, o nepřesná zpracování nebyla nouze, brankářům se obtížně chytalo. Díky šťastnému gólu ze střední vzdálenosti Sokol snížil. Oba týmy hru maximálně zjednodušily, my se možná až moc hnali dopředu. Útočili jsme ve třech hráčích. Díky tomu nám soupeř z jednoho brejku vyrovnal. A ještě do poločasu otočil na 3:2. Ve druhém dějství se obraz hry příliš nezměnil. Oba mančafty jednoduše nakopávali na útočníky a čekalo se, který z nich se více prosadí nebo kdo udělá chybu. Zatímco domácí skórovali ještě dvakrát, my díky Lukáši Štaffovi už pouze korigovali na konečných 5:3.

Úvod klání s áčkem Orlů nám nevyšel vůbec. Nedařilo se nám držet míč na svých kopačkách a vzadu vznikaly nedorazy. Brzy jsme prohrávali 3:0 a vypadalo to, že odjedeme s prázdnou. Nutno naše hráče pochválit, že se nenechali průběhem celého turnaje zlomit. Nadále bojovali, naopak soupeř se příliš uspokojil a nabízel nám okénka v obraně. Dvě z nich potrestal Lukáš Štaffa a o půli byl stav 3:2 pro domácí. Po přestávce Štaffa završil svůj hattrick a srovnal. Po špatném přebrání hráčů při autu nám Bučovičtí znovu odskočili na 4:3. Ani to nás nepoložilo. na 4:4 srovnal Petr Zukal. A když svým čtvrtým gólem v utkání Lukáš Štaffa otočil na 4:5, začalo to vypadat velmi nadějně. Orli však zapnuli a začali nás dostávat pod tlak. Když už se zdálo, že vše přečkáme, přišel faul v pokutovém území a domácí z penalty vyrovnali na konečných 5:5.

 

16. 9. 2017 Bučovice:

Sokol Bučovice – FC Krásensko 04    5:3 (3:2)

Góly hostů: Štaffa Lukáš 2x, Vágner Jakub
Sestava FC Krásensko: Jelínek František – Jelínek Milan, Karhan Jan, Král Michael, Surák Jaromír(C) – Štaffa Lukáš, Vágner Jakub, Zukal Petr

 

Orli Bučovice A – FC Krásensko 04    5:5 (3:2)

Góly hostů: Štaffa Lukáš 4x, Zukal Petr
Sestava FC Krásensko: Jelínek František – Jelínek Milan, Karhan Jan, Král Michael, Surák Jaromír(C) – Štaffa Lukáš, Vágner Jakub, Zukal Petr

Napsat komentář