Zítra do Vyškova

Druhou polovinu podzimní části okresního přeboru zahájí FC Krásensko 04 ve Vyškově soubojem s rezervou čerstvého účastníka krajského přeboru Vyškov City a s lídrem tabulky Lazor-Domus Vyškov.Na jaře se na stejném hřišti utkalo Krásensko s ještě A-týmem Vyškov City. Výbornou formu tehdy měl Kuba Vágner a hlavně díky němu po poločase vedlo Krásensko 3:1, ale nakonec se projevila značná početní převaha střídajících na straně domácích, kteří strhli vítězství na svou stranu v poměru 7:4. Minulé kolo nestačilo City v derby na céčko Amoru a odešlo s jasnou prohrou 10:3, ale poté si spravilo chuť s rezervou Klobouček, kterou roznesl 2:12.  V tabulce se drží v první polovině soutěže.

V jarní části Krásensko v utkání ve Studnicích dokázalo zaskočil Lazor a porazit jej 6:3, nicméně je nutno podotknout, že na jaře mívá Lazor tradičně problémy se sestavou. Na podzim je o poznání silnější, zejména v jeho první části. To dokazují také jeho výsledky z minulého týdne, kdy dvakrát rozdal 12 branek! Nejprve 12:7 porazil Mouřínov a poté 12:6 Orli Bučovice B.  První místo v tabulce, tak určitě není náhodou.

Ve Vyškově čeká Krásensko dva velmi těžké zápasy.  Vyškov City B bude trošku neznámou. Po loňském postupu, těžko říct v jaké sestavě nastupuje B-tým. Ovšem výsledky, postavení v tabulce a fakt, že krajský přebor se rozběhne až za dva týdny, nasvědčují, že o „béčko“ se rozhodně jednat nebude. Síla Lazoru je obrovská. Zde rovněž platí, že vyšší soutěže se ještě nerozeběhly, tak lze očekávat nejsilnější možnou sestavu a velmi silného soupeře. S Lazorem by se bod měl cenu zlata, ale s prázdnou odjíždět Krásensko určitě nechce, okrade tedy City?

Napsat komentář