Z Vyškova nakonec pouze bod.

V dalšímu kole okresního přeboru jsme se utkali ve Vyškově u stadionu s rezervou Vyškov City a se suveréním lídrem soutěže, Lazorem Vyškov.

Proti City jsme chtěli za každou cenu uspět, neboť ve druhém zápase se s body příliš počítat nedalo. Začátek se nám příliš nepovedl. Domácí se brzy ujali vedení 2:0 a s námi to nevypadalo dobře. Naštěstí jsme se dokázali dostat zpátky do zápasu, vyrovnali jsme a dokonce překlopili skóre na 4:2. Poté jsme však až příliš zatáhli a rezignovali na jakoukoliv protihru. Vyškovští toho využili a zaslouženě srovnali, i díky individuálním chybám našich obránců. Nakonec můžeme být za remízu 4:4 rádi, jelikož další obrat utkání visel ve vzduchu.

S Lazorem probíhalo vše podle předpokladů. Rychlý a šikovní útočníci soupeře nám dělali velké problémy. My navíc pokračovali ve výkonu ze závěru prvního klání. Do poločasu jsme stihnuli inkasovat čtyřikrát, a to soupeř některé šance ještě zbytečně překombinoval. Ve druhé půli domácí přeci jen trochu polevili, tempo se zpomalilo, díky čemuž jsme si i my dokázali vypracovat pár příležitostí. Góly začali padat na obou stranách a skóre narostlo na konečných 9:4.